Tööpakkumine- katmikala tööline

jaanuar 10, 2019 4:32 p.l. Published by
  • AS Sagro otsib oma töökasse kollektiivi katmikala töölisi. Kui sulle meeldib kodumaine köögivili ja sinu sooviks on anda selles osas omapoolne panus, siis pane nüüd hoolega tähele – see pakkumine on just sulle!

Tööülesanded

Tarbe- ja ilutaimede (lilled, tomat, kurk) ) kasvatamine ja hooldamine
Toodangu korjamine
Lilletaimede komplekteerimine
Töötamine nii välis- kui sisetingimustes
Hooajavälised töö kasvhoones (ettevalmistustööd uueks hooajaks) kui ka köögiviljahoidlas

Nõudmised kandidaadile

  • Aiandushuvi ja aianduses tegutsemise tahe
  • Kohusetundlik ja järjekindel
  • Vastutustundlik
  • Hooajaline tööpinge taluvus

Kasuks tuleb

  • Analoogne töökogemus
  • Aiandusalane haridus

Omalt poolt pakume

  • Stabiilset väljakutseid pakkuvat tööd ühes suuremas katmikalaga ettevõttes
  • Toetavat ja sõbralikku tööperet
  • Võimalust töötada hooajaliselt
  • Alalise töö soovi korral talveperioodil töö köögiviljahoidlas
  • Väljaõpet kohapeal
  • Oma töötajatele hinnasoodustust köögiviljade ja lilletaimede ostmisel
  • Tunnustust tubli töö eest

Tööleasumise aeg :  kokkuleppel

  • Kontaktisik: Kätlin Leitaru, agronoom, tel. 53 00 6111

Categorised in:

This post was written by admin

Comments are closed here.